Dane teleadresowe

Gmina Niwiska

Niwiska 430
36 - 147 Niwiska
NIP: 814-15-88-011
REGON: 690581672

Urząd Gminy Niwiska

Niwiska 430
36 - 147 Niwiska
Tel. 172279002
fax. 172279341
email: urzadgminy@gmina.niwiska.pl 

Godziny pracy Urzędu: 
poniedziałek 7:30 - 16:30 
wtorek - czwartek  7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 14:30

Numery telefonów

TEL.:
        17 2279 704
        17 2279 002  
        17 2279 016
FAX: 17 2279 341

Numery telefonów bezpośrednich

Stanowisko

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Wójt Gminy 
wojt@gmina.niwiska.pl

Elżbieta Wróbel

17 2270411

Zastępca Wójta
Sekretarz Gminy 
sekretarz@gmina.niwiska.pl

Jolanta Marut

17 2270429

Skarbnik Gminy 
skarbnik@gmina.niwiska.pl

VAT
finanse@niwiska.pl

Elżbieta Lewandowska - Smoleń

Anna Warunek

17 2279384

Kierownik USC, OC 
usc@gmina.niwiska.pl

Kazimierz Pieniek

17 2270413

Sekretariat 
sekretariat@gmina.niwiska.pl

Marzena Rzeszutek

Informatyk
admin@niwiska.pl

Szymon Pruś

17 2270419

Gospodarka przestrzenna 
budownictwo@gmina.niwiska.pl

Grażyna Kasza

17 2270412

Inwestycje 
inwestycje@gmina.niwiska.pl

Stanisław Staroń

17 2270427

Fundusze Unijne 
m.zielinska@niwiska.pl 
k.kwasnik@niwiska.pl

Małgorzata 
Zielińska-Micek 
Kazimierz Kwaśnik

17 2270414

Ewidencja ludności
Działalność gospodarcza
Zezwolenia alkoholowe 
ewidencja@gmina.niwiska.pl

Elżbieta Rzeszutek

17 2270415

Obsługa Rady 
radagminy@gmina.niwiska.pl

Małgorzata 
Zielińska-Micek

17 2270414

Ochrona środowiska, nieruchomości 
a.zygmunt@gmina.niwiska.pl

Agnieszka Zygmunt

17 2270418

Księgowość UG 
ksiegowosc@niwiska.pl 

p.mycek@niwiska.pl

Marta Toś
Paulina Mycek

17 2270420

Podatki 
podatki@gmina.niwiska.pl

Jolanta Salach
Marzena Białek

17 2270421

Księgowość i kady szkół 
b.koscielna@gmina.niwiska.pl 
i.kilian@niwiska.pl 
szkoly@gmina.niwiska.pl

Beata Kościelna
Ilona Kilian 
Jolanta Słabocha

17 2270422
17 2270423
17 2270422

Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Sebastian Stypa

17 2270424

Świadczenia rodzinne 
gopsniwiska@niwiska.pl

Elżbieta Magda

17 2270426

Kierownik Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej 
gopsniwiska@niwiska.pl

Barbara Czachor

17 2279 342

GOPS
Pracownicy socjalni

Agnieszka Haptaś
Bogusława Mokrzycka
Katarzyna Dłużeń

17 2270428

Przewodniczący 
Rady Gminy 
robert.rog@niwiska.pl

Robert Róg

17 2279 020

 

Każdy poniedziałek godz. 15:00 - 16:00
17 2270 417

Zakład Usług Komunalnych w Niwiskach

36 - 147 Niwiska 112
Tel.:17 2279383
NIP 814-15-63-318
REGON 831351160
email: zuk@gmina.niwiska.pl
Kierownik - Jerzy Skiba

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Niwiskach

36 - 147 Niwiska 487
Tel.:17 2279022
email: gokib@gmina.niwiska.pl
Dyrektor - Małgorzata Tetlak

2018 Gmina Niwiska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2019-06-14 09:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 714 936