UKS NIWA Niwiska

UKS NIWA Niwiska 2017/2018

Zespół:
Od lewej: Agnieszka Wilk-Sybicka-trener, 11 Katarzyna Wilk-skrzydłowa, 8 Izabela Jeł-skrzydłowa, 9 Wiktoria Haracz-środkowa, 5 Emilia Ofiara-skrzydłowa kpt., 14 Wioleta Gancarczyk-środkowa, 12 Wiktoria Opalińska-rozgrywająca, 10 Natalia Tylutka-przyjmująca, 1 Monika Początek-skrzydłowa, 2 Weronika Piechota-libero, 3 Oliwia Zielińska-libero, 7 Weronika Mierzejowska-przyjmujaca, 4 Kinga Mycek-skrzydłowa, 6 Faustyna Wojdyło-przyjmująca.

III Turniej o Puchar Młodych Siatkarek w Siedlance

 
 

1.04.2018r. odbyły się kolejne rozgrywki dziewcząt z rocznika 2004 i młodsze, które biorą udział w systematycznych treningach z piłki siatkowej od września 2017r. W tej edycji do rywalizacji przystąpiło 22 uczennice ze szkół podstawowych z Niwisk, Siedlanki, Trześni i jedna z Kolbuszowej. Uroczystego losowania kolejności meczy dokonała zaproszona na turniej Pani Dyrektor SP w Siedlance Krystyna Piątkowska. Tuż przed pierwszym gwizdkiem życzyła dziewczętom powodzenia w rywalizacji oraz bezpiecznego jej przebiegu.
Ponownie zwyciężyły dziewczęta z SP w Trześni: Kinga Mycek, Oliwia Zielińska oraz Maria Łyżeń. Na drugim miejscu podium znalazły się: Weronika Piechota i Weronika Mierzejowska z SP w Niwiskach z Magdaleną Szlachetko z SP z Trześni. Trzecie miejsce zdobył zespół z SP w Siedlance: Kornelia Róg, Julia Jaskot z SP w Siedlance oraz Zofia Kuca z SP w Trześni. Z miesiąca na miesiąc widać podczas wspólnych rozgrywek jak podnoszą się umiejętności młodych siatkarek i jak integrują się dziewczęta, które już od września będą tworzyć nowy zespół Niwy Niwiska w kategorii młodziczek.
Ostatni IV turniej planowany jest w czerwcu, który zwieńczy dziesięcio miesięczny proces treningowy grupy dziewcząt, które w większości pracowały nad umiejętnościami technicznymi począwszy od nauczania podstawowych elementów do rozumienia gry z założeniami taktycznymi. 

2018 Gmina Niwiska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2019-12-05 13:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 155 115